Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimiz için hizmetlerimizi profesyonel ve hızlı yapıyoruz.

Halı Yıkama

Halı Yıkama Hakkında

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hakkında

Perde Yıkama

Perde Yıkama Hakkında

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Hakkında

Halılarınız Kalite Kokuyor

Halılarınız en kaliteli halı yıkama deterjanları ile temizlenerek, otomatik sistem makinelarda yıkanarak evinizin yolunu tutuyor.

Halı Yıkama

Halılarınız adresi̇ni̇zden alındıktan sonra size özel veri̇len müşteri̇ numaralarınız halılarınıza eti̇ketleni̇r. Merkezden fabri̇kamıza sevkiyatı yapılır. Bütün halılar teker teker ölçümü yapılarak ci̇nsi̇ne göre yıkama kategori̇leri̇ne göre ayrılır. Daha sonra halılar teker teker kullanım esnasında di̇p kısımlara çöken toz ve kırıntılardan ayrıştırmak üzere toz alma makinesine gi̇rer.

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı ve cekyatlarınızı evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yüksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz. Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltukve cekyat temizliyi püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Koltukların kumaşlarına uygun kir söküçü şampuanlar uygulanır sertolmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir.

Yorgan Yıkama

Yorgan ve Battaniye yıkama işlemi esnasında dikkat ettiğimiz başlıca konular: yorgan ve battaniyelerde kullanılan şampuanın tamamen bitkisel olması her ikisininde yıkamadan önce tozu alınıp yıkamaya uygun hale getirilmesi lekelerin çıkarma işlemi yapılması ve özelliklerine uygun makine ve ekipmanlarla yıkanması durulma işleminin yapılmasının ardından sıkılarak yorgan ve battaniyeleriniz kurutma ve havalandırma işleminin yapılması son olarak kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlama işlemi yapılmaktadır.

Bize Ulaşın

Samsun Halı Yıkama Firmaları Arasında Seçkin Bir Yere Sahip Olan Samsun Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Hizmet ve Kampnayalarından Faydalanmak İçin Lütfen Bizimle İletişim Kurunuz.

11

YILLIK
TECRÜBE

17

TECRÜBELİ
PERSONEL

880

M2 GÜNLÜK KAPASİTE

752

MEMNUN
MÜŞTERİ